Kronikë e zezë

Lëndohet një person në vend të punës në Han të Elezit

Lëndohet një person në vend të punës në Han të Elezit
 

Një person në Han të Elezit është rrëzuar nga një lartësi gjatë kohës sa ishte duke punuar në një shtëpi në ndërtim e sipër.

Sipas Policisë, i njëjti ka pësuar lëndime dhe pas marrjes së ndihmës së parë në Ferizaj është dërguar në tretman mjekësor në QKUK. Sipas mjekut gjendja e tij është jashtë rrezikut për jetë.