Kronikë e zezë

Policia sekuestron një pistoletë me gjashtë fishekë gjatë bastisjes në Mitrovicë

Policia sekuestron një pistoletë me gjashtë fishekë gjatë bastisjes në Mitrovicë
Foto: Ilustrim
 

Policia në Mitrovicën e Jugut në orët e mëngjesit të së enjtes, ka realizuar një bastisje bazuar në informacionin dhe dyshimeve të arsyeshme.

Është sekuestruar një armë me gjashtë fishekë.