Kronikë e zezë

Gjendet i vdekur një person në Mitrovicën e Veriut

Gjendet i vdekur një person në Mitrovicën e Veriut
 

Raportohet se në Mitrovicë të Veriut është gjetur një trup i pa jetë, i pa i identifikuar që dyshohet të jetë shtetas i huaj e për të cilin dyshohet se është aksidentuar.

Aksidenti i trafiku dyshohet të ketë ndodhur kur një person i pa identifikuar me një veturë NN e ka goditur viktimën me veturë dhe si pasojë, viktima ka ndërruar jetë në vendin e ngjarjes.