Kronikë e zezë

Arrestohen dy persona në Pejë, u kapën me 5.1 gramë kanabis

Arrestohen dy persona në Pejë, u kapën me 5.1 gramë kanabis
 

Janë arrestuar dy persona në Pejë në mbrëmjen e djeshme, pasi gjatë kontrollimit të veturës së tyre janë gjetur dhe konfiskuar 5.1 gramë kanabis sativë.

Policia e Kosovës ka njoftuar se me vendim të prokurorit të dyshuarit janë dërguar në mbajtje për 48 orë.