Kronikë e zezë

Policia gjen armë te një i mitur në një shkollë në Skenderaj

Foto: Ilustrim
 

Policia e Kosovës ka gjetur një armë të llojit Pistoletë dhe një karikator pa municion te një nxënës brenda hapësirave të një shkolle të mesme profesionale, të martën në mëngjes.

I mituri R.M., 17-vjeçar, është intervistuar në prani të avokatit, ndërsa pas intervistimit është liruar në procedurë të rregullt.