Kronikë e zezë

Kapet një kilogramë marijuanë në pikën kufitare Qafë-Morinë

Kapet një kilogramë marijuanë në pikën kufitare Qafë-Morinë
FOTO: Ilustrim
 

Policia e Kosovës pasditen e sotme ka arrestuar një shtetas të Shqipërisë A.I., viti i lindjes 2000, të cilit iu gjetën një kilogramë marijuanë në veturë. Ngjarja ka ndodhur në pikën kufitare Qafë-Morinë

Lidhur me rastin është njoftuar prokurori i Prokurorisë Themelore ne Gjakovë dhe të gjitha njësitet relevante kanë dalë në vendin e ngjarjes dhe janë marrë me rastin.