Kronikë e zezë

Rrihen mes vete dy shtetas të huaj në Graqanicë

Foto: Ilustrim
 

Janë arrestuar dy shtetas të huaj në fshatin Preoc të Graqanicës, pasi ishin rrahur mes vete në trafik.

“Të dyshuarit kanë pësuar lëndime trupore dhe janë dërguar në tretman mjekësor. Njëri është ndaluar për tretman nën përkujdesjen e Policisë, ndërsa i dyshuari tjetër, me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje”, ka njoftuar Policia e Kosovës.