Kronikë e zezë

Sulmohet fizikisht një grua në Kaçanik

 

Një grua nga Kaçaniku ka raportuar në Policinë e Kosovës se i dashuri i saj, me të cilin ishin duke bashkëjetuar, e ka sulmuar fizikisht. Rasti ka ndodhur më 1 maj të këtij viti, ku të lënduarës i është dhënë ndihma mjekësore ndërsa i dyshuari është arrestuar dhe dërguar në mbajtje.