Kronikë e zezë

Arrestohet një person në Vushtrri pasi theri me thikë një person tjetër

 

Është arrestuar një person në Vushtrri i dyshuar për therje me thikë të një personi tjetër.

Sipas Policisë së Kosovës, në Stacionin Policor në Vushtrri, në orët e mesditës të së premtes është raportuar dhe është iniciuar një rast me elemente të veprës penale lëndim i rëndë trupor.