Kronikë e zezë

Një person në Istog sulmon vëllezërit dhe ua demolon shtëpinë

Foto: Ilustrim
 

Një person në fshatin Orrobërdë të Istogut, është arrestuar pasi i kishte sulmuar dy vëllezërit e tij dhe ua kishte demoluar shtëpinë.

Sipas vëllezërve, i dyshuari ka ushtruar dhunë pasi që ka probleme mendore. I dyshuari ka marrë tretman mjekësor dhe pas intervistimit i është caktuar masa e ndalimit prej 48 orëve.