Kronikë e zezë

Burri në Rahovec sulmon bashkëshorten dhe vajzën, viktimat marrin trajtim mjekësor

 

Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar në Rahovec pasi që i njëjti ka sulmuar fizikisht bashkëshorten dhe vajzën e tij.

Viktimat kanë pranuar tretman mjekësor, ndërsa i dyshuari me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.