Kronikë e zezë

Përleshje në Suharekë, arrestohen dy persona

FOTO: Ilustrim
 

Policia e Kosovës ka intervenuar në një rast përleshje ndërmjet pesë personave në stacionin e autobusëve në Suharekë, duke arrestuar dy prej tyre.

Të përfshirët në këtë përleshje kanë pësuar lëndime të lehta trupore dhe janë trajtuar në Emergjencën e Suharekës.