Kronikë e zezë

Vidhet një lokal i “Playstation” në Suharekë

FOTO: Ilustrim
 

Një vjedhje e rëndë ka ndodhur në një lokal të video-lojërave në Suharekë.

Sipas viktimës që ka raportuar rastin në Polici, persona të dyshuar kanë hapur me forcë derën hyrëse të lokalit, duke vjedhur shtatë televizorë, pesë aparate playstation dhe para të gatshme.