Kronikë e zezë

I dehuri sulmon policinë në Mitrovicë

Policia e Kosoves
 

Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar, pasi që në gjendje të dehur dhe pa patentë shofer ishte duke vozitur automjetin në rrugën “Emin Duraku” në Mitrovicë.

I dyshuari kishte sulmuar fizikisht zyrtarët policorë, ku një zyrtar policor viktima mashkull kosovar ka pranuar tretman mjekësor.