Kronikë e zezë

Përleshje me gurë e dërrasa mes të rinjve në Prishtinë [video]

 

Një përleshje mes disa të rinjve ka ndodhur në orët e vona të pasdites së sotme në rrugën “Bahri Kuçi” në lagjen Lakrishtë, në Prishtinë.

Në videon e siguruar nga KOHA shihen disa të rinj teksa e sulmojnë një tjetër, e njëri prej tyre e gjuan edhe me gur. Më pas i riu që ishte në ikje, gjen një dërrasë të gjatë dhe nis sulmin. Në video shihet se e ndjek për disa qindra metra për ta zënë.