Kronikë e zezë

Përfshihen në aksident dy vetura në magjistralen Gjilan-Prishtinë

Foto: Ilustrim
 

Dy vetura janë përfshirë në një aksident trafiku në magjistralen Gjilan-Prishtinë, ku përpos dëmeve materiale nuk ka të lënduar. Aksidenti ka ndodhur konkretisht në fshatin Parallovë në orën 17:30.

Policia i ka thënë KOHËS se njësitet relevante janë në vend të ngjarjes dhe po merren me rastin.