Kronikë e zezë

Një çikliste në Prishtinë goditet nga një veturë, merr lëndime trupore

Policia e Kosoves
 

Në rrugën “Luan Haradinaj” në Prishtinë rreth orës 17:30 sot ka ndodhur një aksident trafiku mes një veture dhe një biçiklete.

Policia e Kosovës ka njoftuar si pasojë e aksidentit ka marrë lëndime trupore çiklistja.