Kronikë e zezë

Arrestohen të dyshuarit që shisnin drogë në rrugët e Tiranës

Foto lustrim
 

12 persona janë arrestuar në Shqipëri dhe 6 të tjerë janë shpallur në kërkim gjatë operacionit policor “Parku”.

Gjatë këtij aksioni janë sekuestruar sasi me lëndë narkotike dhe shuma të ardhura nga shitja e lëndëve narkotik, raporton TCH.