Kronikë e zezë

Rrahje mes katër personave në Prishtinë

Foto: Koha / ilustrim
Foto: Ilustrim
 

Katër persona janë përleshur mes vete në Prishtinë të enjten. Policia ka njoftuar se incidenti ka ndodhur pas një mosmarrëveshjeje në trafik në orën 19:10. Të dyshuarve u është ofruar ndihma mjekësore dhe gjatë rrahjes bëhet e ditur se janë dëmtuar dy veturat e të dyshuarve.

“Me vendim të prokurorit kujdestar, te dyshuarve iu është caktuar masa e ndalimit policor për 48 orë”, thuhet në njoftimin policor.