Kronikë e zezë

Aksident në Landovicë të Prizrenit, përfshihen dy kamionë dhe një veturë

 

Dy kamionë dhe një veturë janë përfshirë në një aksident trafiku në fshatin Landovicë të Prizrenit. Policia i ka thënë KOHËS se aksidenti ka ndodhur rreth orës 17:00 ndërsa sipas hetimeve të para, tre persona janë lënduar.

Të njëjtit janë dërguar për trajtim mjekësor.