Kronikë e zezë

Arrestohet një person në Gjakovë, dyshohet për sulm seksual ndaj një të miture

Policia e Kosoves
 

Është arrestuar të shtunën një person me dyshime për sulm seksual ndaj një vajze të mitur që ishte zhdukur në Fushë-Kosovë.

Të premten në mëngjes nëna e të miturës kishte raportuar se vajza e saj është larguar nga shtëpia dhe nuk është kthyer dhe se nuk dihet për vendndodhjen e saj.