Kronikë e zezë

Një burrë në Prishtinë rrihet nga gruaja e tij, merr lëndime trupore

Policia e Kosoves - SHPK
Foto: Ilustrim
 

Një burrë në Prishtinë është sulmuar fizikisht nga gruaja e tij dhe ka pësuar lëndime trupore, njoftohet nga Policia e Kosovës.

Ngjarja kishte ndodhur të shtunën mbrëma.