Kronikë e zezë

Gjendet i vdekur një 64-vjeçar në një motel në Prizren

Motel
Foto: Ilustrim
 

Një 64-vjeçar është gjetur i vdekur të hënën në një motel në Prizren.

Policia e Kosovës i ka thënë KOHËS se me të marrë informacionin, hetuesit dhe forenzika kanë dalë në vendin e ngjarjes. Me urdhër të prokurorit, trupi i pajetë është dërguar në IML për obduksion.