Kronikë e zezë

I godet me veturë disa persona, arrestohet i dyshuari në Mitrovicë

 

Disa persona kanë marrë lëndime trupore në Mitrovicë pasi janë goditur nga një veturë e cila ka humbur kontrollin.

Sipas njoftimit nga Policia, është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar, pasi që i njëjti deri sa ishte duke drejtuar veturën me targa vendore nga pakujdesia dhe mospërshtatja e shpejtësisë se lëvizjes me kushtet e rrugës ka goditur një këmbësore.