Kronikë e zezë

Theret me mjet të mprehtë një person në Prishtinë

Foto: KOHA
 

Një person ka marrë lëndime trupore në lagjen “Dardania” të Prishtinës pasi është sulmuar me mjet të mprehtë.

Rasti ka ndodhur të shtunën në orën 21:20, derisa Policia i ka thënë KOHËS se po merren me rastin dhe ende nuk e kanë lokalizuar të dyshuarin.