Kronikë e zezë

Dy persona lëndohen në një aksident trafiku në Prishtinë

Foto: Ilustrim
 

Dy persona kanë pësuar lëndime si pasojë e një aksidenti që ka ndodhur pasditen e së premtes në rrugën “Fehmi Lladrovci” në Prishtinë.

Zëdhënësi i Policisë së Kosovës për rajonin e Prishtinës, Agron Borovci, ka bërë të ditur për KOHËN se në aksident janë përfshirë një kamion dhe një veturë.