Kronikë e zezë

Aksident në autostradën “Ibrahim Rugova”, katër persona të lënduar

Foto: KOHA/Ilustrim
 

Katër persona janë lënduar në një aksident trafiku në autostradën “Ibrahim Rugova”. Në aksidentin që ndodhi të hënën pasdite, janë përfshirë dy kamionë transportues dhe një veturë. Policia i ka thënë KOHËS se njësitet policore kanë dalë në vendin e ngjarjes dhe po merren me rastin.

Ende nuk dihet gjendja e tyre shëndetësore.