Kronikë e zezë

Zhduket një e mitur në qytetin e Gjakovës

Foto: KOHA/Ilustrim
 

Një vajzë e mitur është raportuar e zhdukur në qytetin e Gjakovës.

Policia njofton se prindi rastin e ka raportuar të enjten në orën 17:55, ku vajza e tij kishte shkuar në kurs dhe nuk e kishe parë më.