Kronikë e zezë

Keqtrajtohet nga babai një e mitur në Prishtinë

Foto: Ilustrim
 

Një e mitur në Prishtinë ka raportuar te Policia e Kosovës se është keqtrajtuar fizikisht dhe është kanosur nga babai i saj.

Viktima është dërguar për tretman mjekësor ndërsa i dyshuari është arrestuar dhe me urdhër të prokurorit është dërguar në mbajtje.