Kronikë e zezë

Rrokulliset një traktor në Ferizaj, lëndohen tre persona

 

Policia e Kosovës bën të ditur se i dyshuari mashkull kosovar ka qenë duke drejtuar një traktor bujqësie në Ferizaj dhe nga pakujdesia është rrokullisur.

Si pasojë e rrokullisjes kanë pësuar lëndime trupore, drejtuesi dhe dy pasagjerë meshkuj kosovarë.