Kronikë e zezë

Arrestohet një shtetas i Serbisë, po transportonte ilegalisht gjësende plastike

 

Është arrestuar një shtetas i Serbisë në Zubin Potok në mbrëmjen e të shtunës.

Policia ka bërë të ditur se ai është ndaluar duke e kaluar kufirin me veturë dhe gjatë kontrollit i janë gjetur gjësende plastike pa dokumente.