Kronikë e zezë

Policia arreston pesë persona dhe sekuestron armë e municione në Podujevë

 

Policia e Kosovës ka arrestuar pesë persona dhe ka sekuestruar armë e municione në fshatin Peran të Podujevës.

Deri te ky arrestim erdhi pas Policia pranoi informatën se ka të shtëna në një aheng familjar.