Kronikë e zezë

Gjermani sulmon fizikisht bashkëshorten e tij kosovare në Vushtrri

Foto: Ilustrim
 

Policia e Kosovës ka arrestuar në Vushtrri dy të dyshuar meshkuj kosovarë dhe një mashkull shtetas gjerman.

Sipas njoftimit, i dyshuari shtetas gjerman e ka sulmuar fizikisht bashkëshorten e tij, viktimën femër kosovare, e më pas dy të dyshuarit tjerë familjar të viktimës kanë shkuar në banesën e viktimës dhe të tre të dyshuarit janë përleshur fizikisht.