Kronikë e zezë

Ndalohet një veturë në Zubin Potok, po kontrabandonte uthull e ujë

 

Është ndaluar një veturë me targa vendore në fshatin Grabovc të Zubin Potokut.

Siç ka bërë të ditur Policia në veturën ku ishin dy persona janë gjetur të ngarkuara dy paleta me uthull dhe një me ujë, mallra që dyshohet se janë kontrabanduar.