Kronikë e zezë

Tre të arrestuar në Fushë Kosovë pasi sulmuan tre persona të tjerë

Foto: Ilustrim
 

Tre persona u arrestuan mbrëmjen e së enjtes në Fushë Kosovë për sulmim të tre personave të tjerë, duke u shkaktuar lëndime trupore.

Në vendin e ngjarjes kanë dalë menjëherë njësitë përkatëse dhe kanë ndërmarrë veprimet e nevojshme.