Kronikë e zezë

Një kosovar dhe një shtetase e Shqipërisë arrestohen për prostitucion në Prishtinë

Foto: Ilustrim
 

Një burrë dhe një grua janë arrestuar për veprën “Mundësim apo detyrim në prostitucion” në Prishtinë dhe Fushë Kosovë.

Shtetasi kosovar dhe shtetasja e Shqipërisë janë dërguar në mbajtje me vendim të prokurorit.