Kronikë e zezë

Vdes një foshnje 6-muajshe në një aksident në Prishtinë

 

Një foshnje gjashtë muajshe ka vdekur pas një aksidenti trafiku në fshatin Makoc të Prishtinës.

Sipas njoftimit nga Policia, një grua dhe tre fëmijë të tjerë kanë marrë lëndime pas aksidentit dhe të njëjtit janë dërguar për tretman mjekësor.