Kronikë e zezë

Pesë të vdekur nga aksidenti në aksin Sarandë-Gjirokastër

 

Pesë persona kanë vdekur në një aksident në rëndë pasditen e sotme në aksin Sarandë-Gjirokastër. Një furgon doli nga rruga dhe përfundoi në humnerë në Qafë-Muzinë.

Brenda në mjet ndodheshin shoferi dhe katër pasagjerë, të cilët vdiqën të gjithë.