Kronikë e zezë

Aksident në Hajvali, motoçiklisti dërgohet në QKUK me lëndime të rënda

 

Një person u dërgua në QKUK të enjten pasi pësoi lëndime të rënda trupore nga aksidenti me motoçikletën e tij me një veturë.

Aksidenti ka ndodhur në Hajvali të Prishtinës dhe drejtuesi i veturës është dërguar në mbajtje për 48 orë.