Kronikë e zezë

Rrahje në Mitrovicë, arrestohet një person

Perleshje
Foto: Ilustrim
 

Një person është arrestuar në rrugën “Lah Nimani” në Mitrovicë pasi dyshohet se ka rrahur një person, të dielën në orën 19:10.

Siç i ka thënë Policia KOHËS, i dyshuari është intervistuar dhe me urdhër të prokurorit është liruar në procedurë të rregullt.