Kronikë e zezë

Vjehrra dhe burri rrahin gruan në Gjakovë

FOTO: Ilustrim
 

Një grua nga Gjakova ka raportuar në Polici se është sulmuar fizikisht nga vjehrra dhe burri i saj.

Viktima ka pranuar tretman mjekësor.