Kronikë e zezë

Tre persona u raportuan të zhdukur në Kosovë gjatë 24 orëve të fundit

Foto: Ilustrim
 

Gjatë 24 orëve të fundit janë raportuar tri raste të zhdukjes në Kosovës.

Një vajzë nga Klina është raportuar e zhdukur. Nëna e saj ka raportuar në Polici të enjten se e mitura është larguar nga shtëpia dhe nuk është kthyer më. Rasti sipas Policisë është duke u hetuar.