Kronikë e zezë

Malishevë, gjendet i vdekur një fëmijë 10 vjeç dhe një armë pranë tij

Foto: Ilustrim
 

Një fëmijë 10-vjeçar është gjetur pa shenja jete në një kamion në Malishevë, pasditen e së dielës.

Rastin për KOHËN e ka konfirmuar zëdhënësi i Policisë së Kosovës për rajonin e Gjakovës, Nusret Gjurkaj, i cili ka thënë se në vendin e ngjarjes është sekuestruar një armë.