Kronikë e zezë

Policia jep detaje për të miturin që u gjet i vdekur në Malishevë

Foto: KOHA/Ilustrim
 

Policia ka njoftuar se në vendin ku është gjetur i vdekur një fëmijë në Malishevë ,është hasur një revole dhe një karikator.

I mituri është gjetur pa shenja jete të dielën në ora 12:54, derisa është dërguar në QKMF me emergjencë.