Kronikë e zezë

Vriten dy persona në Elbasan

 

Të shtëna me armë zjarri janë dëgjuar në Elbasan, ku janë qëlluar për vdekje një 50-vjeçar dhe një 43-vjeçar.

Ngjarja ka ndodhur në hyrje të qytetit të Elbasanit, pranë një karburanti në aksin Elbasan-Metalurgji.