Kronikë e zezë

Një person shantazhohet në rrjete sociale nga një tjetër në Prishtinë

 

Një person është shantazhuar përmes rrjeteve sociale nga një tjetër, ka njoftuar Policia e Kosovës. Rasti ka ndodhur në Prishtinë, të dielën në ora 02:15, derisa viktima ka raportuar rastin, duke thënë se me të ishte në kontakt.

Prokurori është njoftuar dhe rasti është duke u hetuar.