Kronikë e zezë

Treni godet veturën në Klinë, gjashtë persona të lënduar

Foto: Koha/Ilustrim
 

Gjashtë persona janë lënduar si pasojë e një aksidenti që ka ndodhur të hënën mes një treni dhe një veture në Klinë.

Zëdhënësi i Policisë së Kosovës për rajonin e Pejës, Driton Rugova, e ka konfirmuar rastin për KOHËN, duke thënë se të lënduarit janë dërguar në spitalin rajonal të Pejës.