Kronikë e zezë

Theret me thikë një person në Kaçanik, viktima në gjendje të rëndë në QKUK

 

Është arrestuar një person në Kaçanik pasi që i njëjti, për motive ende të panjohura ka goditur me një mjet të mprehtë-thikë viktimën mashkull kosovar të cilit i ka shkaktuar lëndime të rënda.

Viktima është dërguar për tretman mjekësor në QKUK dhe sipas mjekëve gjendja e tij shëndetësore është e rëndë.