Kronikë e zezë

​Digjet një veturë në Sllatinë

Foto: Ilustrim
 

Një veture është djegur sonte në magjistralen Prishtinë-Pejë, në Sllatinë të Fushë Kosovës.

Zëdhënësja e policisë për rajonin e Prishtinës Flora Ahmeti ka konfirmuar për KosovaPress se rasti ka ndodhur rreth orës 21:00 dhe se nuk ka të lënduar dhe as viktima në njerëz.