Kronikë e zezë

Kosovarit i vidhen 20 makina për prodhimin e valutave në Zubin Potok

Foto: Ilustrim
 

Një kosovar në fshatin Çaber të Zubin Potokut, ka raportuar se persona deri më tani të panjohur, nga objekti përcjellës i shtëpisë i kanë vjedhur 20 makina për prodhim të valutave dhe 120 kartela grafike.

Rasti po vazhdon të hetohet.